Active Beauty
Toto sú trendy vo farbe vlasov jesene 2023

Farbičky

Toto sú trendy vo farbe vlasov jesene 2023

Medená, medová a gaštanová. Tieto prirodzene vyzerajúce farby vlasov nosíme v jeseni 2023! Aká technika farbenia a starostlivosť sú najvhodnejšie na zvýraznenie farebných odtieňov?

Farby vlasov jesene 2023: Červená v nových medených tónoch

Medené vlasy boli trendom už v roku 2022 a boli veľmi populárne napríklad u Kendall Jenner, Zendayi a speváčky SZA - teraz sa im dostáva vylepšenia! Najžiarivejšia farba jesene sa totiž stáva ešte výraznejšou. Dosiahne sa to medenými tónmi vo všetkých odtieňoch, v ktorých sú umiestnené takzvané peniažky. Kaderníci používajú svetlejšie pramene na orámovanie tváre. Na osvieženie farebných reflexov a dlhodobé zachovanie pigmentov by sa mala pravidelne používať mimoriadna starostlivosť o ryšavé vlasy.

Kombinácia chladných a teplých prameňov: après-summer mix pre blondínky

Kim Kardashian a Bella Hadid idú v roku 2023 blond! Ktoré odtiene sú dokonalé? Teplé nude blond sú obľúbené pre kratšie účesy, rovnako ako chladnejšie, niekedy dokonca modrasté tóny. Pri dlhších vlasoch vytvára najkrajšie efekty kombinácia chladných a zlatistých odtieňov, ktoré sa navzájom prelínajú. Dokonalé spojenie sa dosiahne pomocou techniky farbenia Shadow Root: tu sú korienky mierne tmavšie s jemným prechodom do blond - to zároveň dodáva vlasom väčší objem.

Harmonicky zladené farby: trblietavé tajomstvo hnedej

Herečky Jenna Ortega, Ana de Armas a Lily James ukazujú, aké krásne a rozmanité môžu byť hnedé vlasy! Gaštanová, orechová alebo medová - prirodzene hnedé odtiene sú trendom tejto jesene. Rôzne tóny, ktoré do seba navzájom prechádzajú, vytvárajú živé odlesky. Používajte špeciálnu starostlivosť o hnedé vlasy, aby mal vzhľad čo najdlhšie hlboký, trblietavý lesk.