Active Beauty
Barbiecore: všetci sú zrazu v Barbierosa

Think Pink!

Barbiecore: všetci sú zrazu v Barbierosa

Svet prepadol Barbie horúčke! Inšpirovaní obľúbenou bábikou skúšame trend dobrej nálady: barbiecore.

Perfektný barbiecore outfit

Obliekanie ako Barbie? Neexistuje jedno správne oblečenie. Veď Barbie už vykonávala viac ako 200 povolaní. Od astronautky cez profesionálnu futbalistku až po princeznú: bolo tam všetko. Trend barbiecore sa teda dá nosiť aj v kancelárii. Ružové akcenty sú obzvlášť dôležité. Ak chcete byť obzvlášť verní originálu, vyberte si doplnky vo farbe Pantone 2019 C, pretože to je oficiálna farba Barbierosa.

Takto sa namaľujete v barbiecore štýle

Bezchybná pleť

Na dosiahnutie typického zdravého opálenia primiešajte denne tri kvapky opaľovacieho prípravku do dennej starostlivosti, dobre rozotrite na tvár a zľahka rozotrite aj na krk. Vykúzlite si bezchybnú pleť pomocou podkladového krému, BB alebo CC krému. Ružový rúž naneste na líca a zľahka na hrot nosa. Na zvýraznenie lícnych kostí a obočia zvoľte rozjasňovač s ružovým nádychom.


Výrazné oči

Podkladová báza zaručuje, že make-up vydrží celý deň a neusadzuje sa nevzhľadne v záhybe. Na celé očné viečko naneste výraznú ružovú farbu. Definujte aj spodnú líniu rias. Do stredu viečka naneste ružový trblietavý očný tieň. Mierne zahrejte kliešte na mihalnice fénom a potom dodajte riasam objem a natočte ich. Naneste dobrú vrstvu maskary. Po zaschnutí maskary naneste umelé riasy. Ak chcete dosiahnuť jemnejší vzhľad, naneste jednotlivé riasy na vonkajší okraj oka. Tip: Na zvýraznenie vodnej linky použite bielu ceruzku. Oči tak vyzerajú väčšie.

Superružové pery

Začnite kontúrovaním a definovaním pier ružovou kontúrovacou ceruzkou. Potom pery zafarbite ako základ pre rúž. Vyberte si intenzívnu fuksiovú ružovú farbu rúžu. Ak chcete dosiahnuť väčší optický objem, najprv naneste svetlejší lesk na vnútornú stranu pier. Tmavší lesk naneste na vonkajšiu stranu. Nakoniec jemne pretrite pery a zľahka ich rozotrite.

Barbiecore účesy

Ružové vlasy, od svetlých po pastelové, sú teraz v móde. Pre nerozhodných sú tu aj farby na vlasy, ktoré sa rýchlo vymývajú. Ak chcete vytvoriť objemný cop Barbie, uviažte si chvost vysoko na hlave. Rozdeľte vlasy medzi gumičkou a hlavou a pretiahnite celý chvost od spodu až po vrch. Vlasy trochu utiahnite a vzhľad je hotový.

Ide sa do barbiecore salóna:

Do ružového vrkoča

Detské gumičky do vlasov od ebelin, 6 ks

Kúpiť online na mojadm.sk

Rumenec na líčkach

Lícenka Le Blush True Match L’ORÉAL PARIS

Kúpiť online na mojadm.sk

Sýty a dlllllhotrvácny

Tekutý rúž SuperStay Matte Ink od Maybelline

Kúpiť online na mojadm.sk

Jemná púdrová textúra tón v tóne s ružovou

Paletka očných tieňov od s-he colour&style

Kúpiť online na mojadm.sk