Active Beauty
Peach fuzz: Ako nalíčiť módny look Emmy Stone a iných celebrít

Peach, please!

Peach fuzz: Ako nalíčiť módny look Emmy Stone a iných celebrít

Herečka Emma Stone je známa svojím zdržanlivým a elegantným vzhľadom. Na tohtoročnom odovzdávaní Oscarov zostala verná svojej clean línii a pri líčení si zvolila trendovú farbu roku 2024: peach fuzz. Ukážeme vám, ako s ľahkosťou nalíčiť trendový look hviezdy, ktorý sa však hodí aj na bežný deň.

Čo robí peach fuzz trend takým trendy?

Názov zamatového, jemného broskyňového odtieňa a trendovej farby roku 2024 je peach fuzz 13-1023 a vzišiel z dielne Pantone Color inštitútu. Táto farba značí vo svete farieb pokoj, istotu a bezpečie - všetko to, po čom ľudia túžia po uplynulých pomerne rušných a stresujúcich rokoch.

Ako vyzerá klasický peach fuzz make-up? Vysvetlenie je veľmi jednoduché: Jedná sa o veľmi prirodzený look – troška podkladovej bázy, rozjasňovača a maskaru doladí na lícnych kostiach, očiach alebo perách módny broskyňový odtieň. Skvelé na ňom je, že nežnú broskyňovú možno naniesť veľkoryso alebo sa ňou partie len zvýraznia - podľa toho, ako si ktorá dáma želá, čo do intenzity. V kombinácii s ostatnými pastelovými odtieňmi (horúci tip: ružová!) a niekoľkými pehami sa dá ľahký letný look vyčarovať naozaj v okamihu!

Peach Fuzz – líčime ním od vrchu až po spodok

Je niekoľko rôznych spôsobov, ako vyčarovať slušivý broskyňový efekt, a samozrejme aj niekoľko produktov

-
Najprv nanesieme na viečko podkladovú bázu pod očné tiene, potom prstami vklepkáme na viečko očné tiene a rozotrieme ich. Nasledujú očné linky, potiahneme ich presne tam, kde sa nám páčia. Ďalšie a skutočne cool zvýraznenie (ideálne na párty look!) môžeme vytvoriť trblietkami na oči.

- Lícenka: Jeden produkt a toľko možností! V princípe postačí na peach fuzz líčenie len jeden produkt - lícenka v broskyňovej farbe. Nanesieme ju na líčka (prstami) a rozotrieme ju až k spánkom. Potom pleť jemne prestriekame troškou fixačného spreja, aby nám make-up vydržal čo najdlhšie.
- Rúž, lesk a kontúrka: Rúž na pery môžeme použiť buď ako doplnok k líčeniu očí alebo všeobecne na zvýraznenie. Pery najprv obtiahneme kontúrovacou ceruzkou, následne nanesieme rúž a nakoniec farbu na perách už len zapečatíme leskom.
- Lak na nechty a nálepky na nechty: Leto je ideálny čas na to, aby sme sa poriadne farebne vybláznili na nechtoch! Ak doma nájdeme laky na nechty v niekoľkých rôznych odtieňoch oranžovej, nalakujeme si každý jeden prst jednoducho inou farbou. Tiež super: Nálepky na nechty.

Celebrity a broskyňový ošiaľ

Tomuto drzému ovociu veru prepadlo aj kopec celebrít - a na červenom koberci sa prezentujú v broskyňovom looku:

Víťazka Oscara Emma Stone

Modelka Toni Garrn

Americká herečka Hailee Steinfeld

Barbie-Actress Margot Robbie

Spoľahliví parťáci pre moderné broskyňové vibrácie

Dokonalé líčenie ako od profesionála!

„Paletka na oči a líčka Sun Glow” od Catrice

Kúpite na mojadm.sk

Máte chuť na broskyňový bozk?

„Lesk na pery Lifter Gloss 022 Peach Ring“ od Maybelline New York

Kúpite na mojadm.sk

To sa podarilo!

„Lak na nechty Sheer Beauties 050 Peach Fo The Stars” od Catrice

Kúpite na mojadm.sk