Active Beauty
Rodičom to najlepšie: tipy na darčeky
Text: Silke Roessel, Elisabeth Sas

Otcovi a mame

Rodičom to najlepšie: tipy na darčeky

Rodičia niekedy tvrdia, že najväčším darčekom je, že sa u nich všetci stretnú. Že všetko majú a nič nepotrebujú. Nehádame sa, ale na toto "prianie" aj tento rok pozabudneme.
Darček pre rodičov nám zvykne potrápiť hlavu. Najmä, keď si zaslúžia všetko, no po ničom netúžia. Toto sú naše tipy na vianočné darčeky, ktoré by ich mohli potešiť.

Napríklad taká foto-klasika nevyjde nikdy z módy. Zorganizujte súrodencov, alebo bližšiu rodinu, a pripravte netradičné fotodarčeky. Nahoďte sa ako na fotkách z detstva, obnovte 5-10 záberov a uvidíte, ako ich pobavíte.

Inšpirácie na vianočné darčeky pre rodičov

Týchto dvoch ľudí poznáme najdlhšie a predsa je niekedy celkom náročné prekvapiť ich. Darujte im napríklad toto:

Darujte svojim rodičom spoločný čas

Čas je veľmi vzácnym (a niekedy aj ťažko zohnateľným) vianočným darom. O to viac obdarovaných poteší, najmä, keď vedia, ako vyťažení ste. Neodkladajte to na budúci mesiac, rok, budúce narodeniny... zorganizujte ten výlet, túru, laser game popoludnie alebo pravidelnú kávičkovú stredu raz mesačne už teraz.


Relaxačnú zónu im môžete vytvoriť aj doma

Nie pre každého je výlet do wellnessu jednoduchou záležitosťou. To však ale neznamená, že si ho nemôže dopriať. Nakúpte prísady do kúpeľa, bylinkové silice a prevoňajte domácnosť starostlivosťou.
WELEDA

Levanduľový relaxačný olej

glade

Osviežovač vzduchu


kúpiť na mojadm.sk

Vianočný balíček plný nových chutí

O váš jedálniček sa rodičia starali celé detstvo. A možno pri tom zabudli objavovať nové chute. Pomôžte im vybočiť z vychodených kuchynských chodníčkov a pripravte im balíček netradičných a možno neobjavených chutí. Tento dar môžete ideálne spojiť aj so spoločným časom a pozvať ich k sebe na večeru, kde sa tieto chute spoja do hostiny.
dmBio

Quinoa trojfarebná

dmBio

Matcha čaj


kúpiť na mojadm.sk