Active Beauty
Tieto tri účesy sú žhavé trendy zimy 2024

Trend-Report

Tieto tri účesy sú žhavé trendy zimy 2024

Krátky, stredne dlhý alebo dlhý - predstavujeme dokonalý strih pre vašu dĺžku vlasov. Toto sú trendy účesov na zimu 2024.

Nový rok, nový účes - to je heslo pre začiatok roka 2024. Stále hľadáte inšpiráciu pre nové účesy? Predstavujeme vám: Tri trendy účesy, ktoré milujeme túto zimu, pretože sa výborne hodia k čapiciam a ohrievačom uší.

Krátke vlasy: Luxusný bob

Kratší a ostrejší - klasický účes dostáva trendovú aktualizáciu! Pri tomto účese sa vlasy strihajú priamo od brady. Nenájdete tu žiadne vrstvy ani strapce. Strih má rovnakú dĺžku po celej hlave a nie je vpredu o niečo dlhší ako zvyčajne.

Tipy na styling: Umyte vlasy hydratačným šampónom a pre väčší lesk ich ošetrite bohatou maskou. To dodá účesu drahý, upravený vzhľad. Vlasy vyfénujte a potom ich narovnajte.

Stredne dlhé vlasy: Hush Cut

Strih Hush pochádza z Kórey a je inšpirovaný módnym strihom Wolf. V súlade so svojím názvom je však tento úplne odstupňovaný strih jemnejší a decentnejší ako vlčí strih, a preto je vhodný pre väčšinu typov vlasov. Názov pochádza z angličtiny a znamená byť tichý, pokojný alebo mierny. Pri jemnejších vlasoch sa strihá menej vrstiev ako pri silnejších vlasoch - vytvára sa podobný vzhľad bez prílišného preriedenia vlasov. Čo sa nám na tomto účese páči? Je mimoriadne jednoduchý na údržbu.

Tipy na styling: Ak chcete, môžete vlasy jednoducho nechať vysušiť na vzduchu. Vyzerá to veľmi cool a ležérne, najmä s kučerami a prirodzenými vlnami. Pre väčší objem a pohyb vo vlasoch použite produkty, ktoré vlasy texturujú.

Dlhé vlasy: strih do V

Strih do V je modernou alternatívou klasického strihu do U. Ak vlasy vzadu padajú otvorené, vytvárajú skôr šikmé písmeno V než jemné U. Tento strih je ideálny pre všetkých, ktorí radi nosia vlasy rozpuštené, pretože je to najlepší spôsob, ako ich ukázať. Pozor: Strih do V vytvára veľa vrstiev, ktoré len pomaly dorastajú. Ak nie ste fanúšikom dlhodobo vrstvených vlasov, mali by ste sa tomuto strihu vyhnúť.

Tipy pre styling: V závislosti od typu a štruktúry vlasov sa tento strih môže nosiť lesklý rovný alebo v jemných vlnách či kučerách. Keďže vlasy sú kvôli uhlu strihu náchylnejšie na štiepenie končekov, vždy sa o ne dobre starajte a nevystavujte ich prílišnému teplu.