Active Beauty
Ako nosiť očarujúci trend líčenia Mob Wife ako hviezdy

Vychytený

Ako nosiť očarujúci trend líčenia Mob Wife ako hviezdy

Nový trend líčenia TikTok mob wife pôsobí maximalisticky. Túto trendy kombináciu tmavých intenzívnych farieb na zvýraznenie očí, dlhé mihalnice a plné pery milujú také trendsetterky, ako Dua Lipa, Kendall Jenner a Jennifer Lopez. Ako teda na to?!

Kde sa vlastne vzal trend líčenia „mob wife“?

Tento štýl je jasnou poctou očarujúcim a sebavedomým ženám z mafiánskych filmov a seriálov, ako sú Sopranovci, Krstný otec a Zjazvená tvár. Keďže tieto filmy sa väčšinou odohrávali v 70. a 80. rokoch minulého storočia, zodpovedá tomu aj look, ktorý bol in práve v tej dobe. Estetika mob wife je typická tmavou paletou farieb, zvyčajne hnedou, čiernou a bordovou. Šum okolo tohto trendu vznikol na TikToku a dnes sa ním už hrdia VIP spevácke hviezdy, ako Dua Lipa a Jennifer Lopez či modelka Kendall Jenner.

Ako si vyčarovať mob wife make-up

Základ

 • Pri kreovaní očarujúceho TikTok-ového trendu sa veru make-upom nešetrí. Aby vám podkladová báza vydržala na pleti dlho a aby bol finálny look pleti pekne zjednotený a bez pórov, ako základ použite na pleť primer. Naneste ho rovnomerne do T-zóny (čelo, nos, brada) a nechajte ho vsiaknuť do pokožky.
 • Tekutú podkladovú bázu naneste na pleť a dôkladne ju zapracujte, aby na pleti neboli viditeľné žiadne prechody. T-zónu potom prepudrujte.
 • Bronzer naneste pozdĺž línie čeľuste, pod lícne kosti a pozdĺž spánkov, pokojne veľkoryso, čo do množstva produktu.
 • Vnútorné kútiky oka, ako aj lícne kosti a amorov oblúk zvýraznite rozjasňovačom v zlatožltej.
 • Lícenka môže byť, ale nemusí. K looku sa najviac hodia teplé oranžové alebo broskyňové tóny (čo tak farba tohto roka peach fuzz?). Produkt naneste nad bronzer na lícne kosti a jemne ho rozotrite.

Oči a obočie

 • Na pohyblivú časť viečka naneste tmavohnedý očný tieň s teplým podtónom, rovnako aj pozdĺž línie spodných mihalníc a dobre ho rozotrite.
 • Čiernou kajalkou zvýraznite líniu horných a spodných mihalníc. V prípade potreby si kajalku zaostrite a potom ňou potiahnite linku pozdĺž vnútorného kútika oka. Nakoniec už len jemne rozotrite malým štetcom na očné tiene.
 • Čiernou maskarou si namaľujte oči, pokojne v dvoch vrstvách. A voliteľná bodka v líčiacom procese očí: Fake lashes.
 • Všetky chĺpky na obočí vyčešte šikmo nahor smerom k línii vlasov. Prípadné medzierky vyplňte jemnou ceruzkou na obočie. Chĺpky nakoniec zafixujte gélom.

Pery

 • Plné pery dokonale dotvárajú líčenie v štýle mob wife. Vhodné farby sú tmavá nude a bordeaux červená.
 • Pery obkreslite ceruzkou na pery. Tento trik vytvára ilúziu väčšieho objemu: Kontúrovacou ceruzkou vyfarbite malý kúsok pier nad kútikmi - tým ich nádherne rozšírite. Podobne sa dá zašvindľovať aj s amorovým oblúkom.
 • Pery potom namaľujte rúžom s vysokým leskom.
 • Nakoniec naneste transparentný lesk.

Perfektný outfit v štýle mob wife

Rovnako ako pri mob wife make-upe, aj tu sa budeme držať tlmených a tmavých farieb. Outfitom dominuje hnedá a čierna. Celkový look by mal byť očarujúci a opulentný. Krásne akcenty dodávajú outfitu čipky, veľké náušnice, výrazné náhrdelníky a iné šperky. Vlasy buď rozpustené, v objemných vlnách alebo v elegantných účesoch.

Tieto výrobky vám pomôžu vyčarovať perfektný Mob Wife look

S bio mandľovým olejom a karnaubským voskom

„Kajalová ceruzka na oči“ od alverde NATURKOSMETIK

Kúpite na mojadm.sk

S inovatívnou kefkou

„Maskara Volume Million Lashes Balm“ od L'ORÉAL PARIS

Kúpite na mojadm.sk

S vyživujúcim mandľovým a jojobovým olejom

„Rúž na pery Color & Care, 27 Simply Brown“ od alverde NATURKOSMETIK

Kúpite na mojadm.sk