Active Beauty
Tónovaný denný krém: 3 dobré dôvody pre všestranné použitie

Ošetrujúce pigmenty

Tónovaný denný krém: 3 dobré dôvody pre všestranné použitie

Keď je potrebné veci urobiť rýchlo a nechceme zanedbávať starostlivosť ani lesk, sú tónované denné krémy ideálnym riešením. Dokážu takmer všetko, čo aj podkladová báza - a ešte viac!
Milujeme výrobky typu všetko v jednom! Šetria predsa čas, peňaženku aj miesto v kúpeľni. V kategórii starostlivosť a účinok sú tónované denné krémy bezpochyby jednou z nevyhnutností. Pôsobia ľahko na pokožke, skrývajú začervenanie a nečistoty a zaisťujú sviežu a rovnomernú pleť. Či už sa vás týka zmiešaná pokožka, pigmentové škvrny alebo vysušená pokožka: nezanedbávajú sa ani individuálne potreby pokožky.


3 dôvody pre všestrannú starostlivosť 

Prirodzený No-Make-up-Look je v súčasnosti veľmi populárny. S tónovaným denným krémom sa nemusíme obávať o konečnú úpravu vašej pokožky. Svetlá pigmentácia sa do pokožky okamžite roztopí, okraje make-upu nie sú problém a nič nesteká. Je samozrejmé, že ľahké textúry neupchávajú póry

1. Alternatívou k make-upu je tónovaný denný krém 

Krásny make-up si vyžaduje čas a manuálnu zručnosť. Rýchlo-rýchlo, naniesť trochu podkladovej bázy vo väčšine prípadov nebude fungovať. Pretože chýba už len príprava s korektorom, perfektné rozloženie, aby nevznikli žiadne škvrny, fixácia púdrom, aby všetko zostalo na svojom mieste - a ešte pár krokov. 

Našťastie existujú tónované denné krémy, ktoré sú teraz také sofistikované a nekomplikované, že v ideálnom prípade kombinujú starostlivosť a ľahké krytie. Prísady proti starnutiu, ochranné faktory, hydrokomplexy ako kyselina hyalurónová a vitamíny ako niacínamid alebo vitamíny C a E sú rovnako prirodzené ako krycie vlastnosti farebných pigmentov.

2. Tónovaný denný krém kryje nedokonalosti a je ideálny pre všetky typy pleti 

Keď je aplikácia taká jednoduchá, zostáva sa iba rozhodnúť, ktorý tónovaný ošetrujúci výrobok je ideálny pre vašu pleť. V zásade patria tónované denné krémy, BB krém alebo CC krém do rovnakej kategórie. BB krémy (Blemish Balms) boli vyvinuté pre podráždenú alebo suchú pokožku a obsahujú obzvlášť veľké množstvo zvlhčujúcich zložiek. CC krémy (Color Corrector) sa prispôsobia tónu pleti a sú ideálnym korektorom na začervenanie, tmavé kruhy a pigmentové škvrny. Tónovaný denný krém je klasický a ideálny pre nekomplikované typy pleti.


3. Tónovaný denný krém dodáva prirodzenú úpravu 

Nemusíte sa vzdať rúžu a tyčinky na pery len preto, že tónovaný denný krém namiesto podkladovej vrstvy zaistí žiarivosť! Namiesto púdru môžete použiť Creme-Blush, ktorá vyčaruje svieže jablkové líčka, nevysuší oblasť líc a splynie s pokožkou. Dokonalou úpravou pre ústa stvorené na bozky  lesky alebo polopriehľadné rúže v nahých odtieňoch, ktoré podčiarkujú prirodzený vzhľad.